Nirvana Dijital Bilişim - SEO Paketleri

Kampanyalı Fiyatlar Hakkında

SEO & Organik Hitlendirme paketlerimizde 15 Mayıs 2018 tarihine kadar kampanyalı fiyatlar geçerli olacaktır. Fiyatlar 15 Mayıs 2018 tarihinde güncellenecektir.

  • İNFO@NİRVANADİJİTAL.COM

SEO Paketlerimiz


Nirvana Dijital Bilişim olarak hizmetlerimizin başında elbette organik hit gönderimi gelmektedir. Organik hit gönderiminin dışında müşterilerimize en uygun şekilde seo hizmetleride sağlamaktayız.

SEO Paketleri

SEO Paketi genelde işinizle ilgili yaptığınız kampanyalar ve ürünle ilgili detaylı bilgilendirme fiyat sunum görsel, resim, video şeklinde hizmetinizle ilgili Paketi müşterilerinize satmak anlamına gelir. Arama Motoru Optimizasyonu Paketi web sitenizin analizi , içerikler, gelen bağlantılar,giden bağlantılar , sitenzin tasarımı , sosyal medya optimizasyonu , sitenizin düzenlenmesi , anahatar kelimeler,rekabet analiz, v.b gibi bir çok uygulamayı içinde kapsar

SEO Nedir ?

SEO Nedir sorusunu cevabı şöyle açıklamak gerekir Search Engine Optimization kelimesinin Türkçeye çevrilmiş hali Arama Motoru Optimizasyonu olarak adlandırılmaktadır. Yani bu sistem sayesinde bir kullanıcı Google tarzı arama motorlarında çeşitli anahtar kelimeleri kullanarak arama yaptığında sistem otomatik olarak belli başlı siteleri yukardan aşağıya doğru sıralar. Üst sıralarda yer alan siteler SEO’nun iyi bir şekilde kullanıldığı sitelerdir..

SEO Analizi

Sitenizin A dan Z ye SEO ekibimi tarafından incelenerek ayrıntılı bir rapor oluşturularak sitenizin eksiklikleri ve hataları listelenir. Title ve Tag ayarları, kelime yoğunluğu HTML ve CSS hataları ile kodlama hataları kotrol edilerek rapor sunulur.

SEO analizlerinde Uzman önerileri yer almaktadır.

Backlink

Sahibi olduğumuz pr1 ve pr8 arası pagerank değerlerine sahip sitelerden paket halinde backlinklerin yanında müşteri isteklerine özel, içerikleri birebir alaklı Türkçe, ingilizce ve almanca sitelerden backlink tedarik hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Backlink paketlerini kullanıcı girişi yaptıktan sonra görebilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Bizlerden satın alacağınız hangi hizmet olursa olsun %100 müşteri memnuniyetinin yanında hit paketlerimizde 3 gün koşulsuz para iade garantisi vermekteyiz. Para iadesi talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Para iadesi yapılan müşterilerin ilerleyen zaman içerisinde tekrar hit talep etmeleri halinde önceki kullanım süresi yeni hit paketinden düşülmektedir.

Sizde Hemen Nirvana Dijital Ailesine Katılın ! Durmayın Hemen Fiyatlarımızı İnceleyin !.