Kampanyalı Fiyatlar Hakkında

SEO & Organik Hitlendirme paketlerimizde 15 Mayıs 2018 tarihine kadar kampanyalı fiyatlar geçerli olacaktır. Fiyatlar 15 Mayıs 2018 tarihinde güncellenecektir.

  • İNFO@NİRVANADİJİTAL.COM

Organik Hit


Organik hit adındanda alaşıldığı gibi sitenize gönderilen ve doğal kullanıcıdan ayırt edilemeyen, gerçek kullanıcıları taklit eden ziyaretçilerdir. Organik hit sayesinde Google üzerinde yer alan sitelerinizin sıralamada yükselmesini sağlar. Organik hit paketlerimizde dilerseniz ilk kullanımda sitenizin analizi ve ayarlamaları tarafımızdan ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Organik hit sisteminde sitenizi sistemimize ekledikten sonra, kaç adet ziyaretçi, ziyaretçilerin hangi kelimeden gelmesi gerektiğini, ziyaretilerin sitenizde kaç sayfa gezmesini istediğinizi ve sitenizde geçirmesini istediğiniz zamanı kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu ayarlar sitenizin daha önceki istatistikleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Organik hit paketi almadan önce aklınıza takılan sorular var ise veya cevabını bulamadığınız bir konu, iletişim kısmında yer alan iletişim formunu kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Nirvana Dijital Bilişim Farkı


Tarafımızdan alacağınız organik hit google tarafından hiçbir şekilde ayırt edilememektedir. Organik hitlerin tamamı farklı IP farklı browser ve farklı zamanlarda sitenizi ziyaret etmektedir. Kısacası hitlerin tamamı kalitelidir. Piyasada organik hit gönderimi yapan birçok firma yurtdışı IP'lerinden ziyaretçi göndermektedir veya bu işlemleri proxy ile yapmaktadır ve ziyaretçilerin davranış şekli hiçbir şekilde değişmediğinden dolayı google tarafından kolaylıkla fark edilebilip ban yemenize veya ceza almanıza sebebiyet vermektedir.

%100 Yerli

Sistemimizden alacağınız organik hit paketi neticesinde sitenizi ziyaret edecek kullanıcıların tamamı Türk kullanıcıları olup IP adreslerinin tamamı Türkiye merkezlidir.

%100 Organik

Sitenize gönderilen ziyaretçilerin tamamı farklı browserlar kullanmakta olup bu ziyaretçilerin sayfanızda kalma süresi, gezdiği sayfa sayısı ve sergilediği tavırlar doğaldır.

Sizde Hemen Nirvana Dijital Ailesine Katılın ! Durmayın Hemen Fiyatlarımızı İnceleyin !.