Nirvana Dijital Bilişim - Hizmetlerimiz

Kampanyalı Fiyatlar Hakkında

SEO & Organik Hitlendirme paketlerimizde 15 Mayıs 2018 tarihine kadar kampanyalı fiyatlar geçerli olacaktır. Fiyatlar 15 Mayıs 2018 tarihinde güncellenecektir.

  • İNFO@NİRVANADİJİTAL.COM

Hizmetlerimiz


Nirvana Dijital Bilişim olarak hizmetlerimizin başında elbette organik hit gönderimi gelmektedir. Organik hit gönderiminin dışında müşterilerimize sunmakta olduğumuz diğer hizmetler aşağıda listelenmiştir.

Organik Hit

Sistemimize eklemiş olduğunuz sitenize belirtmiş olduğunuz anahtar kelimelerden ziyaretçi gönderilir. Sitenizi ziyaret etmesini istediğiniz ziyaretçi sayısını, gelen ziyaretçilerin sitenizde gezmesini istediğiniz sayfa saayısı ile bu ziyaretçilerin sitenizde geçireceği süreyi siz ayarlayabilmektesiniz. Bu ayarlamaları dilerseniz ücretsiz olarak yapmaktayız.

Direk Hit

Sitenize ziyaretçiler google üzerinden değilde direk olarak gönderilir. Bu metod sitenizin alexa değerini yükselterek sitenize olan güvenirliği artırmaktadır. Direk hit gönderim paketlerimiz esnek olup günlük 100.000 tekil ziyaretçi göndermemiz mümkündür.

Direk hit paket talepleriniz için bizimle iletişime geçin.

SEO Analizi

Sitenizin A dan Z ye SEO ekibimi tarafından incelenerek ayrıntılı bir rapor oluşturularak sitenizin eksiklikleri ve hataları listelenir. Title ve Tag ayarları, kelime yoğunluğu HTML ve CSS hataları ile kodlama hataları kotrol edilerek rapor sunulur.

SEO analizlerinde Uzman önerileri yer almaktadır.

Backlink

Sahibi olduğumuz pr1 ve pr8 arası pagerank değerlerine sahip sitelerden paket halinde backlinklerin yanında müşteri isteklerine özel, içerikleri birebir alaklı Türkçe, ingilizce ve almanca sitelerden backlink tedarik hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Backlink paketlerini kullanıcı girişi yaptıktan sonra görebilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Bizlerden satın alacağınız hangi hizmet olursa olsun %100 müşteri memnuniyetinin yanında hit paketlerimizde 3 gün koşulsuz para iade garantisi vermekteyiz. Para iadesi talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Para iadesi yapılan müşterilerin ilerleyen zaman içerisinde tekrar hit talep etmeleri halinde önceki kullanım süresi yeni hit paketinden düşülmektedir.

Sizde Hemen Nirvana Dijital Ailesine Katılın ! Durmayın Hemen Fiyatlarımızı İnceleyin !.