Nirvana Dijital Bilişim - Adwords Danışmanlığı

Kampanyalı Fiyatlar Hakkında

SEO & Organik Hitlendirme paketlerimizde 15 Mayıs 2018 tarihine kadar kampanyalı fiyatlar geçerli olacaktır. Fiyatlar 15 Mayıs 2018 tarihinde güncellenecektir.

  • İNFO@NİRVANADİJİTAL.COM

Adwords Danışmanlığı


Nirvana Dijital Bilişim olarak hizmetlerimizin başında elbette organik hit gönderimi gelmektedir. Organik hit gönderiminin dışında müşterilerimize en uygun şekilde adwords danışmanlık hizmetleride sağlamaktayız.

Adwords Danışmanlığı

AdWords danışmanlığı çoğu kişi tarafından para çokomel olarak görünse de bizler için bundan çok daha fazlasıdır. Kullanıcıyı siteye yönlendirmek hiçbir zaman yetmez! Yönlendirdiğimiz kitlenin kalitesi, ürün veya hizmete gösterdikleri ilgi, sitedeki tasarımsal ve yazılımsal eksiklikler, satın alma sayfasındaki tıkanıklıklar hatta ve hatta sitedeki fiyatlar bile bizi yakından ilgilendiren etkenlerdir.

Sadece AdWords Değil

Her ne kadar hizmetin adı AdWords danışmanlığı olsa da aslında 360 derece pazarlama hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun pazarlama yöntemini bularak mutlu müşteriler edinmek birinci önceliğimiz. Facebook, AdWords, Linkedin, Twitter, yerleşimli reklam modelleri vb. birçok dijital pazarlama aracını aktif olarak kullanarak müşteri açısından optimum pazarlama modelini oluşturmaya çalışıyoruz.

Özel Analizler

Ölçemiyorsan, yapma. Bugüne kadar reklamcılığın en büyük problemi ölçümdü. Binlerce lira verdiğiniz televizyon reklamları kime nerede nasıl gösterildi tamamen soru işareti. İnternetin gelişimiyle birlikte bu konuda epey ilerleme kaydedildi. Siteye gelen kullanıcının hangi yolları izlediği, hangi telefon modelini kullandığı, kaç yaşında olduğu hatta nereden internete bağlandığına kadar yüzlerce değerli veri keşfedilmeyi bekliyor.

Test Ediyoruz

Hangi sektörde olursanız olun, hangi işi yapıyorsanız yapın internette satışın 1001 yolu vardır. Bunu bulmayı amaç ediniyoruz. Her ay bütçemizin bir kısmını test denemelerine ayırarak her ay müşterilerimizin toplam gelirini artırmayı hedefliyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Bizlerden satın alacağınız hangi hizmet olursa olsun %100 müşteri memnuniyetinin yanında hit paketlerimizde 3 gün koşulsuz para iade garantisi vermekteyiz. Para iadesi talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Para iadesi yapılan müşterilerin ilerleyen zaman içerisinde tekrar hit talep etmeleri halinde önceki kullanım süresi yeni hit paketinden düşülmektedir.

Sizde Hemen Nirvana Dijital Ailesine Katılın ! Durmayın Hemen Fiyatlarımızı İnceleyin !.